<span id="usual-content-component-container">
        

</span>

درباره تیم ما

سورج به معنی خورشید مظهر پاکی، درستی و راستی می باشد.

مجموعه همکاران گروه سورج با بیش از 50 سال سابقه و تجربه کاری در امور خدماتی و نظافتی (قالیشویی، مبل شویی، خشکشویی و نظافتی) با بهره گیری از نیروهای مجرب و کاملا آموزش دیده با هدف دسترسی آسان عموم هموطنان و همشهریان عزیز به خدمت رسانان این گروه پایه گذاری شده است.

سورج به معنی خورشید مظهر پاکی، درستی و راستی می باشد. که سرلوح ارائه خدمات این گروه قرار گرفته است. بر این اساس گروه سورج بر این باور و عقیده است که با ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت احترام و اخلاق، رضایت حداکثری شما مشتریان و همشریان عزیز را فراهم نمایند و گامی بلند در جلوگیری از ارائه خدمات نادرست، بی کیفیت و پر هزینه توسط افراد بی تجربه و سودجو بر دارند.

اپلیکیشن درخواست خدمات (قالیشویی، مبل شویی، خشکشویی و نظافتی) سورج در حال حاضر برای سیستم عامل اندروید منتشر شده و شما می توانید با نصب آن، از خدمات ویژه و امکانات روز افزون ما بهره مند شوید. (بزودی نسخه ios آن نیز منتشر خواهد شد).

بیشتر بدانید

دریافت اپلیکیشن سورج

ورود به وب اپلیکیشن

اپلیکیشن های سیستم عامل اندروید نسخه مشتریان سورج را می توانید از بازار، مایکت و یا مستقیما از وب سایت سورج از طریق لینک های زیر دریافت کنید:

دانلود از بازار برای  دانلود اسکن کنید
دانلود از مایکت برای  دانلود اسکن کنید
دانلود مستقیم برای  دانلود اسکن کنید