<span id="usual-content-component-container">
        

</span>

درباره تیم ما

سورج به معنی خورشید مظهر پاکی، درستی و راستی می باشد.

مجموعه همکاران گروه سورج با بیش از 50 سال سابقه و تجربه کاری در امور خدماتی و نظافتی (قالیشویی، مبل شویی، خشکشویی و نظافتی) با بهره گیری از نیروهای مجرب و کاملا آموزش دیده با هدف دسترسی آسان عموم هموطنان و همشهریان عزیز به خدمت رسانان این گروه پایه گذاری شده است.

سورج به معنی خورشید مظهر پاکی، درستی و راستی می باشد. که سرلوح ارائه خدمات این گروه قرار گرفته است. بر این اساس گروه سورج بر این باور و عقیده است که با ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن با رعایت احترام و اخلاق، رضایت حداکثری شما مشتریان و همشریان عزیز را فراهم نمایند و گامی بلند در جلوگیری از ارائه خدمات نادرست، بی کیفیت و پر هزینه توسط افراد بی تجربه و سودجو بر دارند.

اپلیکیشن درخواست خدمات (قالیشویی، مبل شویی، خشکشویی و نظافتی) سورج در حال حاضر برای سیستم عامل اندروید منتشر شده و شما می توانید با نصب آن، از خدمات ویژه و امکانات روز افزون ما بهره مند شوید. (بزودی نسخه ios آن نیز منتشر خواهد شد).


 

بیشتر بدانید

دانلود اپلیکیشن سورج

اپلیکیشن های سیستم عامل اندروید نسخه خدمت دهنده و مشتریان سورج را می توانید از بازار، گوگل پلی و یا مستقیما از طریق لینک های زیر دریافت کنید

آخرین مقالات

+ مشاهده همه مطالب
بهترین قالیشویی های مشهد
بهترین قالیشویی های مشهد

لیست بهترین قالیشویی های مشهد

ادامه مطلب